plakat4Drodzy Rodzice, Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na pierwszą w nowym roku szkolnym konferencję z cyklu WYCHOWYWAĆ I UCZYĆ
Wykład pt. "Wychowanie to zadanie, czyli jak mądrze stawiać granice dzieciom" wygłosi Pani dr Monika Jakubowska.
Wykład odbędzie się 24 listopada (wtorek) o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej "SKAŁA", ul. Młodzieżowa 7 w Bielsku- Białej.
P1150427Jak zwykle wykład ma charakter otwarty (zapraszamy również rodziców z innych szkół i przedszkoli) oraz bezpłatny.
Wiemy, że nie ma ważniejszego zadania dla rodziców niż wychowanie swoich dzieci. Jak najlepsza edukacja bowiem zależy od tego, jak bardzo będziemy dbać o wychowanie w cnotach, które póki co przejawia się w żmudnej pracy nad nawykami pracowitości, wytrwałości czy porządku. Dobrze wiemy jakie to trudne, by konsekwentnie wymagać od dziecka i stawiać mu jasne granice. Jednak im więcej wypracujemy z naszymi dziećmi teraz, tym lepiej nasze dzieci będą się rozwijać później. O tym jak nie tracić zapału oraz się nie pogubić na rodzicielskich rozdrożach będzie mówić w czasie konferencji dr Monika Jakubowska - entuzjastka edukacji spersonalizowanej, czyli rozwijającej całą osobę, konsultantka dla Szkół Rodzinnych w Polsce oraz doktor badań nad efektywną edukacją.

granice d