W związku z rozwojem naszych placówek Bielskie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny "Światło" zatrudni nauczycielki i nauczycieli w Szkole Podstawowej "Skała" z pełnymi kwalifikacjami (edukacja wczesnoszkolna), którzy wspólnie z nami chcieliby tworzyć wartościowe miejsce dla Rodzin. Od kandydatów oczekujemy kreatywności, zaangażowania i utożsamiania się z modelem edukacyjnym naszych placówek. Zainteresowane osoby zechęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz przesłania aplikacji zawierających CV ze zdjęciem i z własnoręcznie napisanym listem motywacyjnym (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..