Koncert uczniów Ogniska Muzycznego

Dnia 18 stycznia 2018 roku odbył się pierwszy koncert uczniów Ogniska Muzycznego, działającego przy Szkole “SKAŁA” w Bielsku-Białej.
Koncert miał charakter świąteczny – usłyszeliśmy kolędy i pastorałki w różnym wykonaniu (na gitarze, skrzypcach, flecie i pianinie) i w różnym układzie (solo, na cztery ręce, w duetach i triach). Mimo tego, że ognisko rozpoczęło swą działalność zaledwie niecałe 4 miesiące temu, mali artyści zaprezentowali wysoki poziom swoich umiejętności. Stworzyli niepowtarzalną atmosferę – przyjemnie było ich słuchać i nagradzać brawami. Gratulujemy Wam pięknego występu! Cieszymy się z Waszych sukcesów i życzymy wytrwałości w codziennych ćwiczeniach! Sympatycznej publiczności dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne muzyczne wydarzenia!