Dzień Języka Angielskiego – spotkania z Rodzicami

W tym roku w ramach Dnia Języka Angielskiego w naszej szkole odbyły się spotkania z Rodzicami, którzy sprawnie posługują się tym językiem na co dzień . 
Dziewczynki z klasy 1 miały okazję podziwiać kolekcję torebek pani Marzeny i uczyć się nazw drobiazgów noszonych zwykle przez kobiety w torebkach.
Z kolei dziewczynki z klasy 3 zgłębiały zawartość kosmetyczki pani Joli i poznawały tajniki codziennej pielęgnacji skóry. 
Chłopcy z klasy 1 rozmawiali o podróżowaniu po świecie z panem Michałem, przymierzali czapki z różnych krajów z jego prywatnej kolekcji oraz zgadywali co jeszcze znajduje się w jego walizce. Natomiast trzecioklasiści mogli posłuchać ciekawostek o pracy pana Krzysztofa i  obejrzeć filmiki prezentujące działanie ogromnych maszyn wykorzystywanych w firmie, w której pracuje. Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym gościom za zaangażowanie i podzielenie się swoim czasem.