AKTUALNOŚCI

Opublikowano

Dzień Babci i Dziadka

Za nami niezwykłe wydarzenie!

W minioną sobotę obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przedszkolaki z Przedszkola Ziarenko i uczniowie Szkoły Podstawowej Skała przygotowali wspaniałe widowisko dla swoich najbliższych.

Wydarzenie odbyło się 20 stycznia 2024 w Auli Reja w Bielsku-Białej.

Jak wyglądał koncert?

Pierwsze na scenie pojawiły się przedszkolaki.

Grupy przedszkolne zaprezentowały rozmaite występy artystyczne i zachwyciły widownię nie tylko pięknymi strojami, ale również choreografią, śpiewem i recytacją wierszy dla Babć i Dziadków.

Po występach przedszkolaków przyszła pora na koncert chóru szkolnego, który zapoczątkował wspólne rodzinne kolędowanie.

Ostatnim punktem programu był występ zespołu muzycznego złożonego z uczniów, którzy uczęszczają na lekcje instrumentów w ramach Akademii Artystycznej Skały.

Jesteśmy wdzięczni

Cieszymy się, że po raz kolejny spotkaliśmy się w tak licznym i rodzinnym gronie. Obecność Szanownych Babć i Dziadków dodała całemu wydarzeniu niezwykłej wagi – wszak niecodziennie nasze przedszkolaki i uczniowie mogą zaprezentować się w pełnej krasie właśnie Babciom i Dziadkom.

Dziękujemy Paniom wychowawczyniom za przygotowanie wspaniałych występów grup przedszkolnych oraz panu Radosławowi za przygotowanie chóru i zespołu muzycznego.

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami ten wspaniały czas i przeżyli chwile wzruszeń i uśmiechu podczas wspólnego kolędowania.

Polecamy również relację filmową z naszego koncertu dostępny na naszym kanale YouTube:

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Rodzinnego kolędowania w przyszłym roku!