AKTUALNOŚCI

Opublikowano

Egzaminy Cambridge


Z radością informujemy, że nasza szkoła jest certyfikowanym centrum egzaminów Cambridge z języka angielskiego! Przyjmujemy zgłoszenia na różnorodne egzaminy, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania uczniów oraz osób dorosłych.

 

Dla dzieci w wieku 7-12 lat proponujemy egzaminy Cambridge English: Young Learners (YLE), obejmujące trzy poziomy – Starters, Movers i Flyers.

Uczniowie wyższych klas szkół podstawowych mogą przystąpić do egzaminów Cambridge English: Key for Schools (KET) i Preliminary for Schools (PET), potwierdzających ich umiejętności na poziomie A2 i B1 odpowiednio.

Dla uczniów szkół średnich proponujemy egzaminy Cambridge English: First for Schools (FCE), Cambridge English: Advanced for Schools (CAE) i Cambridge English: Proficiency for Schools (CPE), odpowiadające poziomom B2, C1 i C2.

Dla dorosłych proponujemy również egzaminy Cambridge English: First (FCE), Cambridge English: Advanced (CAE) i Cambridge English: Proficiency (CPE), które potwierdzają umiejętności językowe na różnych poziomach zaawansowania.

Zapisy trwają do 29 marca. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz, aby podjąć wyzwanie i zdobyć prestiżowy certyfikat Cambridge!